03-7967-6503 / 6504 law@um.edu.my

IMPORTANT ANNOUNCEMENT

Home / News

NOTICE OF OFFICE OPERATIONS,
THE FACULTY OF LAW, 13 SEPTEMBER 2021

Dear Friends, Associates, and the UM Community,

The Faculty office begins operations today, after our long haitus in MCO.  The Virtual counter is discontinued. 

However, you can still contact the Faculty administration via our email:
law@um.edu.my  /or/  juris_eksternal@um.edu.my

OR though the following administrators:

General Management / Human Resources:
Pn. Nohzah Zulkarnain -
nohzah@um.edu.my
Pn. Fareha Ramli -
fareha@um.edu.my

Development: 
Encik Ahmad Fazreen Abd Rashid -
fazreen@um.edu.my
Encik Roshafizan Yusof -
roshafizan@um.edu.my

Undergraduate Office:
Pn. Siti Wirni Mohamed -
wirni@um.edu.my
Pn. Murshida Syaril -
shidahs@um.edu.my

Postgraduate Office:
Pn. Raihul Amar Md. Ali -
raihul89@um.edu.my
Puan Maizatul Akmar Mohd Amin-
maizatul.amin@um.edu.my

B. Jurisprudence Office:
Pn. Nurain Abd. Hamid -
ainhamid@um.edu.my

LEEP:
Cik Al Zarinah Awang Mokhtar -
zayriena@um.edu.my

Research and UMCoRS Office:
Pn. Nadia Mohamed Ismail -
nad_ismail@um.edu.my

Thank You

NOTIS OPERASI PEJABAT,
FAKULTI UNDANG-UNDANG, 13 SEPTEMBER 2021

Rakan-rakan dan Warga UM yang dihormati,

Pejabat Fakulti mula beroperasi hari ini, setelah lama kami bertugas secara minima semasa MCO. Kaunter maya (Virtual Counter) dihentikan.

Walau bagaimanapun, pihak FUU masih boleh dihubungi melalui emel rasmi:
law@um.edu.my  /atau/  juris_eksternal@um.edu.my

ATAU pegawai berikut: 

Pentadbiran Am / Sumber Manusia :
Pn. Nohzah Zulkarnain -
nohzah@um.edu.my
Pn. Fareha Ramli -
fareha@um.edu.my

Pembangunan : 
Encik Ahmad Fazreen Abd Rashid -
fazreen@um.edu.my
Encik Roshafizan Yusof -
roshafizan@um.edu.my

Pejabat Ijazah Dasar:
Pn. Siti Wirni Mohamed -
wirni@um.edu.my
Pn. Murshida Syaril -
shidahs@um.edu.my

Pejabat Ijazah Tinggi:
Pn. Raihul Amar Md. Ali -
raihul89@um.edu.my
Puan Maizatul Akmar Mohd Amin -
maizatul.amin@um.edu.my

Pejabat B. Jurisprudens:
Pn. Nurain Abd. Hamid -
ainhamid@um.edu.my

LEEP:
Cik Al Zarinah Awang Mokhtar -
zayriena@um.edu.my

Pejabat Penyelidikan dan UMCoRS:
Pn. Nadia Mohamed Ismail -
nad_ismail@um.edu.my

Sekian, terima kasih.

Last Updated: 09/05/2021